Akcia Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Nohavičky ABOUT business

 

Dámske nohavičky About business s antibakteriálnou úpravou SilverPlus

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom
Farba
Veľkosť
Bežná cena €17,50
Ušetríte €6 (–34 %)
€11,50 €11,50 €11,50 €11,50 €11,50 €11,50
   
Kód tovaru Zvoľte variant 636 633 638 629 634
Kategória Spodná bielizeň
 

Business - je luxusná kolekcia, ktorá poskytuje dlhodobú antibakteriálnu ochranu pokožky. Prírodné účinky iónov striebra zabezpečujú antizápachový a antibakteriálny účinok a sú určené pre citlivú pokožku. Neutralizuje zápach. Nohavičky sú vhodné pri problémoch s mykózami a napomáhajú ich liečeniu. Tenký materiál pôsobí ako druhá koža. 

Jemné a hebučké nohavičky nemôžu chýbať v šatníku dnešnej modernej a aktívnej ženy. Vďaka svojmu materiálu navyše zabezpečujú sviežosť po celý deň a ani nečakané rande po práci vás s nimi neprekvapí. V kombinácii s topom alebo tričkom získate ideálne súpravičky do práce i na párty. 

Zloženie:

  • 95% modal ( vlákno vyrobené na báze regenerovanej celulózy) obohatené o ióny striebra
  • 5 % elastan

Ošetrovanie:

Pranie pri teplote do 40°C

Žehlenie pri teplote max 110°C

Nevhodné do sušičky

Nepoužívať chlór ani aviváž

 

Modal je vlákno, ktoré je vyrobené na báze regenerovanej celulózy. Základnou surovinou na jeho výrobu je bukové drevo. Modalové vlákna majú hladký a jemný povrch, čo umožňuje docieliť u textílie príjemný hodvábny lesk, žiarivé farby a rovnomerný povrch. U týchto textílií oceníte ich veľmi dobrú nasiakavosť a schopnosť rýchlo odvádzať pot od povrchu tela, čo prispieva k príjemným pocitom pri nosení. Na dotyk je úplet veľmi jemný, ale pritom dostatočne pružný a odolný. Svoju mäkkosť a žiarivé farby si textílie s modalovými vláknami udržujú aj po opakovanom praní, čo je veľkým pozitívom oproti bavlneným materiálom, u ktorých môže v niektorých prípadoch dochádzať k usadzovaniu vápenatých zlúčenín z vody, a tak k zhoršovaniu celkového "omaku" textílie. Tieto vlastnosti si modal zachováva aj po viacnásobnom praní. V porovnaní s klasickou viskózou sú modal textílie odolnejšie voči mechanickému namáhaniu a majú menší sklon k zrážaniu. Keďže práve v týchto oblastiach sú na bielizeň kladené veľmi vysoké požiadavky, sú textílie s modalovým vláknom vhodné práve pre tieto účely.