Akcia Zväčšiť
 

Body 3/4 rukáv ABOUT Business

 

Dámske body About business s antibakteriálnou úpravou SilverPlus 3/4 rukáv

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom
Farba
Veľkosť
Bežná cena €35,90
Ušetríte €13 (–36 %)
€22,90
   
Kód tovaru Zvoľte variant 537
Kategória Tričká dámske ABOUT
 

Business - je luxusná kolekcia, ktorá poskytuje dlhodobú antibakteriálnu ochranu pokožky. Prírodné účinky iónov striebra zabezpečujú antizápachový a antibakteriálny účinok a sú určené pre citlivú pokožku.  Neutralizuje zápach. Tenký materiál pôsobí ako druhá koža.  Buďte svieže po celý deň s prádlom určeným pre bežne nosenie i  pri problémoch s ekzémami. Neutralizuje zápach. Výrobca garantuje zachovanie účinkov striebra po dobu minimálne 50 praní.

Toto prekrásne a jemné body s 3/4 rukávom by nemalo chýbať v šatníku žiadnej biznis ženy. Je ideálne do kostýmov a k sukni. Určené pre ženy, ktoré potrebujú vyzerať sviežo a top  počas celého dňa.  Zapínanie na malé patentky umožní rýchlu a bezproblémovú manipuláciu.  

Zloženie:

  • 95% modal ( vlákno vyrobené na báze regenerovanej celulózy) obohatené o ióny striebra
  • 5 % elastan 

 

Ošetrovanie:

Pranie pri teplote do 40°C

Žehlenie pri teplote max 110°C

Nevhodné do sušičky

Nepoužívať chlór

Modal je vlákno, ktoré je vyrobené na báze regenerovanej celulózy. Základnou surovinou na jeho výrobu je bukové drevo. Modalové vlákna majú hladký a jemný povrch, čo umožňuje docieliť u textílie príjemný hodvábny lesk, žiarivé farby a rovnomerný povrch. U týchto textílií oceníte ich veľmi dobrú nasiakavosť a schopnosť rýchlo odvádzať pot od povrchu tela, čo prispieva k príjemným pocitom pri nosení. Na dotyk je úplet veľmi jemný, ale pritom dostatočne pružný a odolný. Svoju mäkkosť a žiarivé farby si textílie s modalovými vláknami udržujú aj po opakovanom praní, čo je veľkým pozitívom oproti bavlneným materiálom, u ktorých môže v niektorých prípadoch dochádzať k usadzovaniu vápenatých zlúčenín z vody, a tak k zhoršovaniu celkového "omaku" textílie. Tieto vlastnosti si modal zachováva aj po viacnásobnom praní. V porovnaní s klasickou viskózou sú modal textílie odolnejšie voči mechanickému namáhaniu a majú menší sklon k zrážaniu. Keďže práve v týchto oblastiach sú na bielizeň kladené veľmi vysoké požiadavky, sú textílie s modalovým vláknom vhodné práve pre tieto účely.