Akcia Zväčšiť
 

Body ABOUT Business

 

Dámske body About business s antibakteriálnou úpravou SilverPlus bez rukávov

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Skladom
Farba
Veľkosť
Bežná cena €33,10
Ušetríte €12,10 (–37 %)
€21 €21 €21
   
Kód tovaru Zvoľte variant 546 549
Kategória Tričká dámske ABOUT
 

Business - je luxusná kolekcia, ktorá poskytuje dlhodobú antibakteriálnu ochranu pokožky. Prírodné účinky iónov striebra zabezpečujú antizápachový a antibakteriálny účinok a sú určené pre citlivú pokožku.  Neutralizuje zápach. Tenký materiál pôsobí ako druhá koža.  Buďte svieže po celý deň s prádlom určeným pre bežne nosenie i  pri problémoch s ekzémami. Neutralizuje zápach. Výrobca garantuje zachovanie účinkov striebra po dobu minimálne 50 praní.

Krásne jemné body bez rukávov, ideálne do kostýmov alebo ako spodné tielko, ktoré sa nebude počas aktívneho dňa vyhŕňať ako bežné tielko. Určené pre ženy, ktoré potrebujú vyzerať sviežo a top  počas celého dňa.  Zapínanie na malé patentky umožní rýchlu a bezproblémovú manipuláciu.  

Zloženie:

  • 95% modal ( vlákno vyrobené na báze regenerovanej celulózy) obohatené o ióny striebra
  • 5 % elastan 

 

Ošetrovanie:

Pranie pri teplote do 40°C

Žehlenie pri teplote max 110°C

Nevhodné do sušičky

Nepoužívať chlór

Modal je vlákno, ktoré je vyrobené na báze regenerovanej celulózy. Základnou surovinou na jeho výrobu je bukové drevo. Modalové vlákna majú hladký a jemný povrch, čo umožňuje docieliť u textílie príjemný hodvábny lesk, žiarivé farby a rovnomerný povrch. U týchto textílií oceníte ich veľmi dobrú nasiakavosť a schopnosť rýchlo odvádzať pot od povrchu tela, čo prispieva k príjemným pocitom pri nosení. Na dotyk je úplet veľmi jemný, ale pritom dostatočne pružný a odolný. Svoju mäkkosť a žiarivé farby si textílie s modalovými vláknami udržujú aj po opakovanom praní, čo je veľkým pozitívom oproti bavlneným materiálom, u ktorých môže v niektorých prípadoch dochádzať k usadzovaniu vápenatých zlúčenín z vody, a tak k zhoršovaniu celkového "omaku" textílie. Tieto vlastnosti si modal zachováva aj po viacnásobnom praní. V porovnaní s klasickou viskózou sú modal textílie odolnejšie voči mechanickému namáhaniu a majú menší sklon k zrážaniu. Keďže práve v týchto oblastiach sú na bielizeň kladené veľmi vysoké požiadavky, sú textílie s modalovým vláknom vhodné práve pre tieto účely.